spróbuj gry miejskiej

Jednym z hitów ostatnich lat w branży rozrywkowej jest gra miejska. To zabawa, która wciąga i młodych i starszych. Na czym polega, a także gdzie ją możesz spotkać i ile może owa zabawa kosztować, przeczytasz w dalszej części artykułu. Dla zachęty powiem Ci, że jest to świetna gra, a najlepiej się na nią decydować w okresie wiosna – lato, bowiem nie wiem czy jesteś tego świadom, ale gra miejska jest rozgrywana w przestrzeni otwartej.

Dla kogo gra miejska

Jest to gra idealna dosłownie dla każdego. Firmy proponują nam mnóstwo jej scenariuszy, dlatego da się ją dobrać pod gusta najmłodszych graczy, jak i również tych starszych. Polega ona na poruszaniu się za kolejnymi tropami i wskazówkami, by docelowo dojść do mety. Zazwyczaj gracze otrzymują coś na kształt mapy, która podpowiada im, gdzie mają się udać i czego szukać. Jej koszt nie jest duży. Standardowo mieści się w granicach 250 – 400 złotych. Cenę to możesz oczywiście podzielić na swoich współgraczy, bowiem dotyczy ona całej grupy. Ta w zależności od zasad panujących w firmie ją organizującą może zawierać najczęściej około 10 – 15 graczy. Przy większej ilości można spodziewać się dopłaty, ale o to już trzeba dopytywać u organizatora gry miejskiej.

Gdzie grać w grę miejską

Na to pytanie nasuwa się jedna odpowiedź – najlepiej w atrakcyjnych jak Kraków miastach. Dzięki temu, że gra miejska jest prowadzona na ulicach miasta, to warto, aby było to miasto bogate w atrakcyjną architekturę. W ten sposób niejako je zwiedzamy czy lepiej poznajemy, dobrze się przy tym bawiąc grając w grę miejską. Jeśli spojrzymy na propozycje tej zabawy dostępne w Krakowie, to dość szybko trafimy na ofertę firmy Lost Room. Jest to firma z doświadczeniem. Gra miejska Kraków w jej ofercie obejmuje dwie podstawowe propozycje. Klienci mają do wyboru jedną rozgrywaną na Starym Mieście i jedną na Kazimierzu. Są to niewątpliwie bardzo piękne i ciekawe dzielnice Krakowa. Ponadto jest też opcja dla wymagających indywidualistów, a mianowicie wykupienie w tej firmie gry opracowanej na zamówienie. Jej scenariusz będzie wtedy oparty na naszych wytycznych. Personalizowana gra miejska to wprost genialna opcja na prezent dla bliskiej nam osoby.